Cfeter
3 liga
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Racibórz Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 16:39, 21 Paź 2015 Temat postu: Sprzedam bilety |
|
|
Sprzedam "hurtowo" następujące bilety:
Polska-Węgry 29.03.2003 eME
Ruch Radzionków-Rozwój Katowice 21.05.2005
Ruch Radzionków-Śląsk Wrocław 3.4.2004
Ruch Radzionków-Źródło Kromołów 10.5.2008
Ruch Radzionków III liga
Ruch Radzionków 31.08.2014
Ruch Radzionków-TOR Dobrzeń Wielki 13.9.2008
Ruch Radzionków-Sarmacja Będzin 3.11.2007
Ruch Radzionków-MK Górnik Katowice 20.10.2007
Ruch Radzionków-KS Częstochowa 25.08.2007
LKS Naprzód 32 Syrynia
KS 27 Gołkowice
GKS Katowice-Odra Opole 4.05.2008
Ruch Chorzów-Metalist Charków 21.08.2014
Pogoń Staszów-Hutnik Kraków III liga
Pogoń Staszów-GKS Nowiny 16.09.2007
Śląsk Wrocław-Lech Poznań 30.05.2013
Szombierki Bytom (zielony)
Legionovia Legionowo-Pelikan Łowicz 29.03.2002
Legionovia Legionowo-Pelikan Łowicz 30.03.2003
Legionovia Legionowo-MG MZKS Kozienice 7.09.2002
Legionovia Legionowo-Gwardia Warszawa 8.06.2002
Zagłębie Sosnowiec-Concordia Elbląg 13.07.2013 PP
Sokół Syguła Aleksandrów-Piast Gliwice 23.08.2006
Sokół Syguła Aleksandrów-Włókniarz Pabianice 17.05.2006
Radomiak Radom-Warmia Grajewo 28.04.2007
GKS Bełchatów-Odra Wodzisław Śląski 24.09.2005
Sarmacja Będzin-Górnik Jaworzno 19.06.2004
Heko Czermno-Wisła II Kraków 28.05.2005
Heko Czermno-Świt NDM 13.11.2005
Heko Czermno-Lewart Lubartów 09.10.2004
Karpaty Krosno-Piast Gliwice 07.09.2013
Górnik Łęczna-Górnik Zabrze 2.10.2004
Górnik Łęczna-Siarka Tarnobrzeg 30.10.1999 normalny
Górnik Łęczna-Siarka Tarnobrzeg 30.10.1999 ulgowy
Górnik Łęczna-GKS Katowice 06.10.1999
Górnik Łęczna-Polska U-20 20.10.1999
Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 07.09.2003
Groclin-Wisła Płock 2.4.2005
Groclin-Odra Wodzisław 11.04.2006
Groclin-Polonia Warszawa 22.10.2005
Groclin-Odra Wodzisław 17.08.2003
ŁKS Łódź-Odra Wodzisław 7.4.07
ŁKS Łódź-Górnik Polkowice 3.9.2004
ŁKS Łódź-Polonia Bytom 30.5.2009
ŁKS Łódź-Lechia Gdańsk 5.12.2008
ŁKS Łódź-Piast Gliwice 29.5.2004 galera
ŁKS Łódź-Piast Gliwice 29.5.2004 trybuna
ŁKS Łódź-Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.11.2003
ŁKS Łódź-Szczakowianka Jaworzno 17.04.2004
ŁKS Łódź-Wisła Płock 26.11.2004
Odra Wodzisław Śląski-ŁKS Łódź 12.03.2000
Odra Wodzisław Śląski-Zagłębie Lubin 18.03.2000
Odra Wodzisław Śląski-Lech Poznań 25.09.2004
Odra Wodzisław Śląski-GKS Katowice 6.11.2004
Odra Wodzisław Śląski-GKS Bełchatów 16.03.2008
Odra Wodzisław Śląski-Zagłębie Lubin 16.11.2007 PE
Odra Wodzisław Śląski-Stomil Olsztyn 20.05.2000
Odra Wodzisław Śląski-GKS Katowice 29.07.2000
Odra Wodzisław Śląski-Zagłębie Lubin 7.8.2004
Odra Wodzisław Śląski-Amica Wronki 31.7.2004
Odra Wodzisław Śląski-Groclin Dyskobolia 20.03.2004
Odra Wodzisław Śląski-Wisła Płock 30.05.2004
Odra Wodzisław Śląski-Shamrock Rovers 21.06.2003 Puchar Intertoto
Odra Wodzisław Śląski-Wisłą Karków 17.10.2004
Odra Wodzisław Śląski-Górnik Zabrze 22.05.2004
Legia Warszawa-Ruch wiosna 2003
Legia Warszawa-Górnik wiosna 2003
Legia Warszawa-Wisła Płock wiosna 2003
Legia Warszawa-Groclin wiosna 2003
Legia Warszawa-Polonia jesień 2002
Amica Wronki-Groclin 18.10.2003
Amica Wronki-Legia jesień 2002
Ruch Chorzów-Odra Wodzisław wiosna 2002
Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 2.3.2008
Ruch Chorzów-Odra Wodzisław 12.04.2008
Ruch Chorzów-Lech Poznań 29.03.2008
Ruch Chorzów-Legia Warszawa 21.11.2008
Ruch Chorzów-Górrnik Zabrze 28.2.2009
Ruch Chorzów-wiosna 2005
Broń Radom-Pilica Białobrzegi 23.08.2014
Broń Radom-Powiślanka Lipsko 26.03.2005
Rozwój Katowice (ulgowy)
Wisła Płock-Legia Warszawa 18.10.2003
Wisła Płock-Widzew Łódź 29.10.2003
Wisła Płock-Odra Wodzisław 22.11.220033
Wisła Płock-Kujawiak Włocławek 22.09.2004
Wisła Płock-Lech Poznań 19.03.2005
Wisła Płock-Wisła Kraków 9.04.2005
Wisła Płock-GKS Katowice 23.04.2005
Wisła Płock-Zagłębie Lubin 11.05.2005
Wisła Płock-Amica Wronki 14.05.2005
Wisła Płock-Legia Warszawa 12.06.2005
Wisła Płock-Arka Gdynia 20.08.2005
Wisła Płock-Grashopper Zurych 25.08.2005
Wisła Płock-Zagłębie Lubin 28.08.2005
Wisła Płock-Amica Wronki 17.09.2005
Wisła Płock-Górnik Łęczna 22.10.2005
Wisła Płock-Groclin Dyskobolia 5.11.2005
Wisła Płock-Odra Wodzisław 26.11.2005
Wisła Płock-GKS Bełchatów 23.03.2007
Wisła Płock-Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.08.2007
Wisła Płock-Stal Stalowa Wola 22.09.2007
KS Unia Racibórz
Halniak Maków Podhalański
Grunwald Ruda Śląska
Rozwój Katowice
Spójnia Zebrzydowice (vlepka)
|
|